reklam
reklam

Çitos Efe kimdir? Erzurumlu Efe kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Son zamanlarda izleyenlerin yüzünü güldürerek sosyal medya fenomeni olan Çitos Efe kısa bir zaman içerisinde herkesin konuştuğu bir isim haline geldi. Peki, Çitos Efe kimdir?

reklam
10 Eylül 2017 442 0
reklam

Konuşması ve hareketleriyle izleyenleri kahkahaya boğarak keyifli anlar yaşatan Çitos Efe, adından hızla söz ettirmeye devam ediyor. Renkli kişiliğiyle ve danslarıyla oldukça sempatik tavırlar sergileyen Efe, izleyenleri hayrete sürüklüyor. Aslen Erzurum’lu olan Efe Koçyiğit şivesi ve eğlenceli halleriyle şimdilerde herkesin büyük ilgiyle beğendiği bir isim olmaya başladı.

Çitos lakabı takılan Muhammed Efe Koçyiğit 2011 yılında dünyaya geldi. 6 yaşında olan Çitos Efe’nin olmazsa olmaz yiyecekleri sırasıyla; Ayran Çorbası, yoğurt çorbası tavuk pilav ve dolmadır. Yemek yemeyi çok sevmesinin yanı sıra, futbol oynamak ve spor yapmak da Çitos Efe’nin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

İLK OLARAK ‘’BANA ÇİRKİN DEDİ’’ VİDEOSUYLA TANINMAYA BAŞLADI

Sosyal medyada ‘Bana çirkin dedi’ videosuyla tanınan ‘Çitos Efe’ lakaplı Efe Koçyiğit sempatik tavırlarıyla konukların ve izleyenlerin gönlünü fethetmeyi başardı.
Ailesinin çekip paylaştığı videoların en popüler olanında kendisine çirkin denilmesine önce karşı çıkan Çitos Efe, daha sonra bu durumla “Hele Benim Güzelliğime Bakın” diyerek kendine has dansları eşliğinde dalga geçiyordu. Daha sonra “Çek Tulumbayı” şarkısını söylediği videosuyla yine izlenme rekoru kırarak kısa sürede en çok izlenen isimlerden oldu.

YEMEK SOHBETİ İZLEYİCİLER TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

Çitos Efe’nin sosyal medyadaki videolarından sonra ünü artarak devam etti. Show Tv ekranlarında yayınlanan Çocuktan Al Haberi Ünlüler programına geçtiğimiz hafta sonu katılan son zamanların sosyal medya fenomeni Erzurumlu dadaş Efe Koçyiğit izleyenleri güldürdü. Efe Koçyiğit’in programdaki eğlenceli yemek sohbeti ise sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ DA ONU TAKİP EDİYOR

Erzurumlu Çitos Efe’nin Ramazan Bayramı’nda paylaşılan damat oyunu videosu dünyaca ünlü yıldızların bile dikkatini çekti. Kolombiyalı oyuncu ve sunucu Sofia Vergara da, minik Efe’nin çok eğlenerek oynadığı sevimli damat dansı videosunu çok beğendi ve 9.2 milyon kişinin takip ettiği twitter sayfasından paylaştı.

reklam
BENZER KONULAR
FOTO GALERİ